Oferty pracy

Kierownik Apteki
Kierownik apteki
Magister Farmacji
Technik Farmacji
Technik Stażysta

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • korzystne warunki finansowe,
  • pakiet benefitów (karty multisport i inne),
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • pakiet szkoleń,
  • atrakcyjny i realny system bonusowy,
  • przyjazną kulturę pracy.

Opis stanowiska:

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki,
  • zarządzanie zespołem pracowników,
  • zarządzanie magazynem,
  • przestrzeganie procedur i realizacja strategii marketingowej firmy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
  • prawo wykonywania zawodu,
  • umiejętności zarządzania zespołem i motywowania pracowników,
  • znajomość prawa farmaceutycznego.
Zapraszamy do naszych aptek na terenie całego kraju.

Adres korespondencyjny:
ul. Kościuszki 14C
72-315 Resko
91 39 51 480
biuro@acz.farm
Najnowsza porada

Chrapanie jest bardzo częstą przypadłością i nie jest wyłącznie problemem mężczyzn. Jak podaje British Medical Journal, między 30-35 rokiem życia chrapanie będzie dotyczyć co 20 kobiety i co 5 mężczyzny. czytaj więcej >>